Kontrahenci

POL-MAK

Wytwórnia Makaronów Domowych POL-MAK specjalizuje się w produkcji tradycyjnych, jajecznych makaronów wałkowanych. Firma założona w Ludwinie (woj. lubelskie) działa na rynku od 1995 roku. Sztandarowy produkt, makaron Domowy; czterojajeczny jest jednym z najlepiej sprzedających się marek makaronu we wschodniej Polsce. POL-MAK zatrudnia  75 osób. W ostatnich latach  firma zdobyła szereg nagród w konkursach konsumenckich i gospodarczych. Otrzymała m.in. tytuł Krajowego Mistrza Agroligi  (2003 r.) oraz Laur Excellence w Biznesie.


         Makarony z POL-MAKu stanowią zdrową podstawę dla smacznych, domowych posiłków i są cenionym produktem na polskich stołach. Jednym z atutów tych makaronów jest wykorzystanie regionalnych surowców z Lubelszczyzny, czyli z terenu wyjątkowo czystego i ekologicznego. Dzięki temu makarony z Ludwina smakują tak samo jak na szlacheckim dworze.


         Dzięki połączeniu sprawdzonych polskich receptur sprzed wieków oraz zastosowaniu nowoczesnych maszyn i technologii firma gwarantuje znakomity, domowy smak makaronów. Całość produkcji kontroluje nowoczesne laboratorium, które w systemie HACCP gwarantuje wysoką jakość zdrowotną i higieniczną.  
 

        

           Dziś Wytwórnia Makaronów Domowych POL-MAK to jeden z największych producentów makaronów domowych w Polsce Środkowo-Wschodniej. Firma spełnia wymagania konsumentów i dostawców, zdobywając coraz to nowych kontrahentów z całego kraju. Dzięki temu z firmy regionalnej w ciągu kilku lat stała się firmą ogólnopolską, zaliczaną do czołówki krajowych producentów makaronów.

 

http://www.pol-mak.pl