Kontrahenci

MARPOL

„Firma Handlowa Marpol” istnieje od 1990 roku.

Jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się dystrybucją artykułów spożywczych na terenie Warszawy i okolic. Od lat jesteśmy znani z doskonałego serwisu i szerokiego asortymentu produktów spożywczych największych producentów na rynku.

Nasi pracownicy to solidna załoga firmy, jej przedstawiciele handlowi, pracownicy transportu i magazynu, jak również osoby obsługujące biuro handlowe w sposób absolutnie profesjonalny i uczciwy są do dyspozycji klientów.

Mamy własnych przedstawicieli handlowych, współpracujemy z przedstawicielami producentów i innych dystrybutorów. Jesteśmy dostosowani swoją wielkością do obsługi regionu. Mamy renomę solidnych partnerów

Nasza pozycja jest ugruntowana, to pozycja solidnego dostawcy dbającego o interesy wszystkich swoich kontrahentów. Obsługujemy wszystkie najpoważniejsze sieci lokalne i stale pracujemy nad powiększeniem grona odbiorców.

Od początku istnienia naszej firmy celem jej było zapewnienie na najwyższym poziomie obsługi naszych klientów. Dbałość o szeroki i atrakcyjny asortyment oraz gwarancja niskich cen zapewniła nam pozycję lidera na rynku mazowieckim. Na dzień dzisiejszy możemy się poszczycić szeroką rzeszą w pełni zadowolonych klientów. Dzięki ścisłej i owocnej współpracy z naszymi dostawcami zapewniamy naszym klientom szeroki wybór promocji , które w sposób znaczący uatrakcyjniają naszą ofertę. Posiadanie własnego transportu pozwala nam na dotarcie do każdego z naszych klientów o każdej porze dnia i nocy. W obecnej chwili jest to przecież nieodzowny element istnienia na rynku.

 

http://www.fhmarpol.pl