AKTUALNOŚCI

WIELKA DEGUSTACJA 27 sierpnia 2018 roku

WIELKA DEGUSTACJA Mazowieckiej Agencji Handlowej „Społem”w dniu 27 sierpnia 2018 roku.

 

Dla osiągnięcia efektywnego wprowadzenia NOWOŚCI do placówek handlowych, potrzeba profesjonalnej degustacji produktów. W tym celu miało miejsce spotkanie handlowe WIELKA DEGUSTACJA w dniu 27 sierpnia 2018 roku, w „Zajeździe Staropolskim” w Konstancinie-Jeziornie, które  otworzyła prezes zarządu Mazowieckiej Agencji Handlowej „Społem” Sp. z o.o. Pani Jadwiga Wójtowicz Garwoła.  Po powitaniu przedstawicieli Spółdzielni zintegrowanych w MAH oraz Kontrahentów, prezes MAH również przypomniała o trwającym programie LATO 2018 z MAH, który realizujemy do końca października 2018 roku.

Następnie zaprezentowała ciekawe i bardzo nośne formy działań marketingowych tj. billboardy w metrze warszawskim, reklamę w gazecie FAKT, jak również powrót do wydawania plakatów z wybranymi produktami dla placówek handlowych Spółdzielni. Plakaty MAH poza celem informującym o atrakcyjnej cenie detalicznej ustalonej przez Spółdzielnię, mają za zadanie edukować klienta na temat walorów zdrowotnych produktów. Takie hasło zamieściliśmy na plakacie zorganizowanym z ZM SOKOŁÓW S.A. – „Zdrowe bo wołowe” i z firmą BAKOMA – „BIO z natury!”. W ten prozdrowotny charakter wpisują się również przekąski i orzechy z firmy HEBAR. Degustacja przebiegała jednak pod hasłem wyrobów mącznych marki MATEO, które Mazowiecka Agencja Handlowa „Społem” przy współudziale Dystrybutora – Chłodni Mazowsze proponuje Spółdzielniom – Udziałowcom MAH.

Zwieńczeniem spotkania była degustacja znakomitej kawy TCHIBO. W świat kawy wprowadził uczestników spotkania film z prezentacją  od genezy poprzez uprawę, rodzaje kawy do aktualnej pozycji Polski w jej spożyciu oraz trendów rynkowych.