Serwis INFO » Archiwum »
Reklama tramwajowa

Pod hasłem „Łączymy tradycję z nowoczesnością” od 1 września 2004 roku ruszyła reklama medialna „Społem”.

Mazowiecka Agencja Handlowa „Społem” Sp. z o.o. początkowo na zlecenie trzech warszawskich spółdzielni „Społem” tj.: WSS Śródmieście, WSS Praga Południe, WSS Wola zorganizowała reklamę tramwajową w Warszawie.

W późniejszym czasie do reklamujących się spółdzielni dołączyła również Spółdzielnia Spożywców Mokpol. Akcja promocyjna „Społem” zamieszczona na wagonach tramwajowych była i jest widoczna na ulicach Warszawy w dzielnicach: Śródmieście, Praga Południe, Wola i Mokotów.

Przemalowany w barwy „Społem” i wspólne hasła reklamowe takie jak: „Łączymy tradycję z nowoczesnością”, „Społem twoje sklepy” skład tramwajowy stał się ruchomym nośnikiem wspólnych przedsięwzięć. Celem akcji jest promowanie warszawskich spółdzielni „Społem”.

Ten barwny akcent na ulicach stolicy przypomina mieszkańcom o polskiej firmie i jej ponad 140 – letniej tradycji. Forma reklamy była na przestrzeni lat zmieniana i modyfikowana.

Obecnie na burcie tramwaju widoczne są dwa banery reklamowe:

jeden z logotypami spółdzielni i hasłem reklamowym, natomiast drugi z aktualnymi promocjami cenowymi organizowanymi przez Mazowiecką Agencję Handlową dla sieci sklepów detalicznych spółdzielni „Społem”.2010 - 2011 - galeria
2009 - maj 2010 - galeria
2007-2008 - galeria
2004-2006 - galeria