Kontrahenci

GOBARTO

CENTRUM MIĘSNE MAKTON S.A. to jeden z największych w Polsce dystrybutorów mięsa i wędlin, należący do Grupy Kapitałowej Polski Koncern Mięsny DUDA S.A. Firma działa na rynku od 1990 r., specjalizując się w hurtowej sprzedaży produktów, dostarczanych bezpośrednio do sklepów odbiorców. Wieloletnia współpraca z najlepszymi zakładami branży mięsnej, sprawna logistyka, własna rozbieralnia mięs oraz zakład produkcyjny, stanowią gwarancję doskonałej oferty.

 

Ambitny plan rozwoju na najbliższe lata przewiduje przejęcia lub budowę od podstaw centrów dystrybucyjnych w największych miastach w całej Polsce, a także zajęcie istotnej pozycji na krajowym rynku HoReCa. By zdobyć kapitał na rozwój, firma przygotowuje się do wejście na giełdę.

 

Firma jest częścią Grupy Kapitałowej Polski Koncern Mięsny DUDA S.A., trzeciej pod względem sprzedaży grupy mięsnej w Polsce, największego producenta mięsa czerwonego w Polsce (wieprzowina, wołowina, dziczyzna) i zajmuje w strukturze grupy ważną rolę integratora aktywności grupy w obszarze dystrybucji.

www.makton.pl